Wie funktioniert es

Neplatíš nic do doby než je mix podle tvých představ!

Jako první je tvoje představa, tvůj pocit – styl hudby a její změny.

Mix určený na soutěž má svá pravidla. Zjisti si předem v jakém formátu má přesně být. Důležitá je stopáž = délka; zjisti přesně jak má být mix dlouhý; např. 1 minuta 15 vteřin plus tolerance. Dále si urči tempo skladby = BPM – beats per minute – to je počet dob za minutu. Čím větší tempo, tím bude skladba rychlejší a těžší na cvičení.

Namysli si skladby (1 a více), které se objeví v mixu – najdi jejich přesný název (interpret a název skladby). Pro lepší představu můžeš využít YouTube nebo jiné streamování hudby.

Jakmile máš všechny základní věci připravené, stačí je vyplnit do formuláře na stránce “Nový mix”.

Obvykle do 7 dnů dostaneš náhled mixu, pokud máš zájem o dodatečnou úpravu, stačí napsat e-mail s požadavkem (např. přidat efekty, odebrat určitou část,…). Mix posíláme v náhledové kvalitě mp3. Dvě verze mixu – rychlosti BPM – jsou zdarma (obvykle o něco pomalejší je pro nácvik). Náhled mixu dostaneš v nejvyší objednané rychlosti a s pípáním, které po zaplacení zmizí. Každá další rychlost stojí 50 Kč za předpokladu, že není nutno mix jinak upravovat.

Až je mix takový jaký přesně chceš, teprve pak zaplatíš!

Otázka: Autorská práva

djyogin.com neprodává autorskou hudbu, pouze edituje tebou dodaný audio materiál. Při veřejném provozování hudby za autorská práva zodpovídá organizátor akce - tomu nahlaš všechny názvy písniček, které obsahuje tvůj mix!

Otázka: Co když...

Hudba a její vnímání je subjektivní, mix se ti nemusí líbit ani po třetí úpravě, nebo tvoje představa mixu nemusí být pochopena. Pokud ješte neproběhla platba, můžeš jednoduše říct, že už o mix nemáš zájem a nemusíš tak nic platit. Stejně tak server djyogin.com může odmítnout stříhat tvou hudbu z jakýchkoli důvodů. U nás zaplatí pouze spokojený zákazník, až když je mix, přesně podle jeho představ!

Otázka: Co dostanu?

Profesionální mix na míru - všemu předchází detailní domluva a průběžná komunikace s choreografem. Je probrán každý úsek mixu, zvuková vyváženost i tempo. Mix má profesionální zvuk a obsahuje efekty a beaty podle tvých potřeb. Mix je originál a nikdo na světě nebude mít stejný!

Cenové tabulky  |  Informace: Nejsou vytvořené žádné položky, přidejte nějaké prosím.

Reference: