Podpora

Důrazně doporučuji sledovat TikTok/Instagram/Facebook kde se dozvíš všechny změny, novinky a hlavně tam získáš slevové kódy!

Zde je video návod pro základní používání na mobilu. Platí i pro počítač.

Návod v textové podobě:

 • Zadej Nový mix a vyplň vše potřebné.
 • Po odeslání čekej na nahled mixu. Termín vyhotovení náhledu je obvykle nejpozději do 14 dnů, pokud není na webu uvedena výjimka. Poté probíhá komunikace o úpravách. Komunikace může trvat několik dnů, záleží na časových možnostech DJ i klienta. Komunikace ohledně daného mixu probíhá zásadně a výhradně na webu djyogin.com v chatovém vlákně k danému mixu. Zda je náhled mixu připraven k poslechu, nebo že ti Dj napsal zprávu poznáš tak, že na stránce Rozpracované daný název mixu bude tlustým písmem. Na název klikni a objeví se Chat k danému mixu.
 • Náhled mixu přehraješ tak, že ho otevřeš v nové záložce, nebo ho stáhneš k sobě a pustíš.
 • Jakmile bude znít mix podle tvých představ, vybereš dole vlevo u daného mixu pod tlačítkem AkceTento mix je hotový“ a potvrdíš.
 • Pokud chceš zaplatit takto hotové mixy, stačí jít do menu Platba, kde si vygeneruješ fakturu a předáš ji na svoji účtárnu.
 • Pozor: ke správnému párování platby je nutné uvádět Variabilní symboly!
 • Pokud máte jako klub více účtů, tak každý účet má svoje faktury.
 • Po zaplacení se mixy objeví, už bez pípanců, v menu Hotové.

Platba

 • Bankovní převod obvykle trvá 1 pracovní den.
 • To, zda nám platba dorazila, můžeš zkontrolovat když rozklikneš svůj mix. Uvidíš posloupnost:

 • Pokud od platby uběhlo více dnů a „Zaplaceno“ stále nevidíš, je možné, že se platba nespárovala automaticky. Napiš, prosím, přes formulář níže o manuální párování platby, dík.

 

Otázky:

Jak si můžu upravit již hotový mix?

V sekci Hotové najeď do mixu, který chceš upravit, a sjeď dolů na tlačítko Akce, vyber „Znovu otevřít mix“. Tím se ti dá do Rozpracovaných a můžeš napsat, jaké úpravy potřebuješ. Jednoduché úpravy mají cenu dle ceníku, další jsou individuální.

Jsme klub a máme více choreografů, máme mít víc účtů?

Jsou dvě varianty, domluvte se mezi sebou, která je pro vás lepší. První varianta je, že má každý svůj účet pod svým e-mailem a každý si vystavuje faktury zvlášť. Je to přehledné pro všechny, akorát ten, kdo platí z klubového bankovího účtu a stará se o faktury, bude provádět pravděpodobně více plateb. Druhá varianta je, že máte jeden přihlašovací e-mail, kde jsou vidět všechny mixy. Máte nad vším kontrolu z jednoho účtu, ale při větší počtu uživatelů nemusíte mít přehled v mixech. Na e-mail také chodí upozornění o nových mixech, tzn. v druhé variantě je také lepší aby měl každý přístup ke klubovému e-mailu.

Jak změním fakturační údaje?

Napiš zprávu přes formulář, viz níže.

 

 

Aktuální všeobecné obchodní podmínky a správa osobních údajů je k nahlédnutí zde.

Máš-li jiný dotaz, pošli zprávu:

Opiš kód